همسایه ها به مجلس ختمت نیامدند

من بودم و همین دو سه تا بچه های تو

خیلی به مجتبای تو برخورد فاطمه

فامیل کم گذاشت برای عزای تو

جایِ تمام شهر خودم گریه می کنم

از بس که خالی است در این خانه جای تو

زهرا مرا ببخش که نگذاشت غربتم

یک ختم با شکوه بگیرم برای تو .

علی رو حلال کن ، ورم داره بازوت

علی رو حلال کن ، که بشکسته پهلوت

علی رو حلال کن برا لحظه ای که

تو افتاده بودی در افتاده بود روت

علی رو حلال کن علی رو حلال کن

علی رو حلال کن ، عدو بی حیا شد

علی رو حلال کن ، که غوغا به پا شد

علی رو حلال کن برا لحظه ای که

برا اولین بار که پایِ مغیره به این خونه وا شد

علی رو حلال کن علی رو حلال کن

زهرا مرا ببخش که نگذاشت غربتم

یک ختم با شکوه بگیرم برای تو .

از دست گریه های تو راحت شد این محل

شِکوه نمی کنند به من از صدایِ تو

*هر شب میومد کنارِ قبر زهراش یکی ازین شبا تا خواست در و ببنده دید صدا گریه میاد دید صدا صدایِ حسینِ . میگه بابا امشب میری میشه منم ببری ؟ من دلم برا مادر یه ذره شده نیمه شب دست حسینُ گرفت . با هم قدم قدم ن اومدن کنارِ قبرِ بی بی ، چند قدم مونده به قبرِ بی بی دیدن حسین پا شد آروم آروم خودشو رسوند کنارِ قبرِ مادر دست به سینه گذاشت سلام داد یه وقت خودشو انداخت رو قبر مادر ، صورت به قبر گذاشت گفت مادر دلم برات تنگه . مادر رفتی دیگه خبر از بچه هات نمی گیری ( کجا نشستن گریه کنا ، گفتمو التماسِ دعا .) اینجا یه جا بود نیمه شب حسین صورت به قبرِ مادر گذاشت . یه نیمه شبی هم بعدِ کربلا ، زینب اومد کنارِ قبرِ مادر . صورت رو قبرِ مادر گذاشت . گفت مادر ، یادته یه پیراهن بهم دادی به حسین بدم ؟ مادر هر دختری بره سفر ، سوغات می آره ، منم سوغات آوردم . این پیراهن پاره پاره و خونی رو گذاشت رو قبرِ مادر . مادر اینم سوغاتِ سفرِ زینب

آئین مستان رو ,مادر ,، ,علی ,کن ,حلال ,علی رو ,رو حلال ,حلال کن ,قبرِ مادر ,کن ،منبع

متن روضه سالروز تخریب قبور انمه بقیع - غمِ فراقِ تو اصلا برام کم نگذاشت - حیدر خمسه

متن سینه زنی واحد سالروز تخریب قبور انمه بقیع - من بقیعم همون زمینِ پر ستاره - میثم مطیعی

متن روضه شهادت امام علی(ع) - امشب این خانه باز پُر شده از - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - علی تنها وسطِ یه جاده - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - خداحافظ ای تنهایی ها - محمود کریمی

متن سینه زنی زمینه شهادت امام علی (ع) - به علی دستامو ول نکن - جواد مقدم

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - حبل المتین .. علی - محمود کریمی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

modiresabz.com خرید باغ ویلا در تهراندشت سفارش چاپ جعبه sabtebazargan چاپ پوستر دیواری Messiahpkozjp5 rede کارشناسی ارشد حقوق خصوصی گلستان مینی فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه فارسی