عزیزِ فاطمه ای مهربانِ بی همتا

دوباره سائلی آمد درِ حرم بگشا

نشانِ خانه تان را ز هرکه پرسیدم

نشانِ سیدی از خانوادۀ زهرا

به گریه مردم عابر جواب میدادن

برو به کوچۀ رحمت ، محلۀ طاها

حسن جان حسن جان . قربونِ غریبیت برم آقا . زائر کم داره ، امشب درسته شبِ تاج گذاری امامِ زمانِ ، ولی از ادب دورِ وقتی حجت ابن الحسن امشب چشمانش اشک باره ما شادی کنیم ، ما خوشحالیم ولی شادیمون رو فردا بروز میدیم " امشب خدا یه فرصتی داده برا بابات گریه کنیم . بهت تسلیت بگیم آقا . مجلسِ ختم منعقد است به نامِ نامیِ امامِ عسکری . آقا ، بینِ ما اینطور رسمِ مجلسِ ختمِ پدر ، اگه پسر زنده باشه دمِ در می ایسته . همه بهش سر سلامتی میگن ، تسلیت میگن . خدا بهتون صبر بده ، غم نبینید . صاحب عزا هم تشکر میکنه میگه خوش اومدی زحمت کشیدید . آقا ما انتظارِ تشکر نداریم اما اومدیم امشب بهت تسلیت بگیم .

اونایی که اربعین امسال روزیتون نشد برید حرمش . این آقا موسس و بنیانگذارِ سفرِ اربعینِ .

عزیزِ فاطمه ای مهربانِ بی همتا

دوباره سائلی آمد درِ حرم بگشا

نشانِ خانه تان را ز هرکه پرسیدم

نشانِ سیدی از خانوادۀ زهرا

به گریه مردم عابر جواب میدادن

برو به کوچۀ رحمت ، محلۀ طاها

کسی به دادِ دلِ من نمی رسد جز تو

بگیر دست مرا خورده ام زمین آقا .

اگر اجازه دهی داخلِ حرم بشوم

امشب ما رو زائرِ خودت حساب کن . دلم برایِ سامرا تنگ شده . آقا حرمت داره آباد میشه الحمدالله . اون روزی که گنبدت رو خراب کردن با خودم گفتم ای کاش خونۀ ما خراب میشد . به به چه گنبدِ زیبایی رونمایی شده . اما حرمِ حسنِ فاطمه هنوز ساخته نشده .

حسن جان .

اگر اجازه دهی داخلِ حرم بشوم

کنار سفرۀ فضلت نشینم ای مولا

بزرگ زاده چه مهمان نواز و خون گرمی

گذاشتی دهنم زود لقمۀ خود را

مگر سرای تو دارالنَعیم عشاق است؟

هزار لیلی و مجنون نشسته اند این جا

امام عسگری ای تکیه گاه امروزم

رها نمی کنمت تا قیامت فردا

دعا کنید که همسایۀ شما باشم

جوار چشمۀ تسنیم جنتُ الاعلی

اگر بهشت بیایم ، بدان که بنشینم

به زیر سایۀ مهرت ، نه سایۀ طوبی

هوای سامره دارد دلِ هوایی من

بده برات سفر ،جانِ مادرت زهرا .

برایِ کربُبَلا خرجی سفر بدهید

به حقِ چادر خاکیِ زینب کبری

مدینه گر بروم تا سحر دعا خوانم

برایِ مهدی تان زیر گنبدِ خضرا

یگانه غایت خلقت وجودِ مادر توست

کجاست مرقد او؟ خاک بر سر دنیا

شنیده ام که غروب مدینه دلگیر است

شبیه حال و هوایِ غروب عاشورا

شنیده ام که نباید ز مَشک حرفی زد

به خاطرِ دل پر درد مادرِ سقا .

روضه بخونم برا امامِ عسکری بلند گریه کنیم . شیخِ طوسی در الغیبة نقل کرده ، چنان زهر به بدنِ امامِ عسکری اثر کرد 28 بهار فقط از عمرش گذشته بود . براش ظرفِ آب آوردن ، آقایِ ما تشنه شد ، ظرف رو بلند کرد روایت میگه انقه دستاش میلرزید . این ظرف مرتب به دندان هاش اصابت میکرد . ظرف رو رویِ زمین گذاشت ، خادم رو صدا زد درون حجره بیا ، مهدیِ من مشغولِ نمازِ ، سر به سجده گذاشته صداش بزن .

میگه وارد حجره شدم ، آقا پدرتون حالشون خوب نیست ، مهدیِ فاطمه آمد . امامِ عسکری فرمود ای آقای خاندانِ من به پدرت آب بده . ظرف رو بلند کرد به لب هایِ بابا آب گذاشت . من بمیرم امام عسکری موسسِ زیارتِ اربعین . من یه آقایی رو کوفه می شناسم ، مسلم ابن عقیل . قبل از شهادتش آب طلب کرد ، آب رو به سمتِ دهانش برد ، دندانش داخلِ ظرفِ آب افتاد ظرفِ آب خونی شد ، آب رو نخورد . یه آقایِ دیگه هم می شناسم به لبهایِ مبارکش آب نرسید . ظرفِ آب به دندان هایِ مبارکش نخورد . اما اون نامرد چوبِ خیزران رو بلند کرد . به لبُ دندانِ پسرِ زهرا میزد یه وقت زینب صدا زد : یا یَزید لا تَشَل ، مُنتَحیاً علی ثَنایا ابی عَبدالله علیه السّلام 

ای حسین .

آئین مستان ، ,رو ,آب ,آقا ,ای ,عسکری ,امامِ عسکری ,ظرفِ آب ,بلند کرد ,رو بلند ,ظرف رو ,هرکه پرسیدم نشانِ ,همتا دوباره سائلیمنبع

متن روضه سالروز تخریب قبور انمه بقیع - غمِ فراقِ تو اصلا برام کم نگذاشت - حیدر خمسه

متن سینه زنی واحد سالروز تخریب قبور انمه بقیع - من بقیعم همون زمینِ پر ستاره - میثم مطیعی

متن روضه شهادت امام علی(ع) - امشب این خانه باز پُر شده از - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - علی تنها وسطِ یه جاده - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - خداحافظ ای تنهایی ها - محمود کریمی

متن سینه زنی زمینه شهادت امام علی (ع) - به علی دستامو ول نکن - جواد مقدم

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - حبل المتین .. علی - محمود کریمی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان آژانس مسافرتی آسمان آبی انتخاب رشته کنکور سراسری تبادل لينک سه طرفه و هوشمند تاینی موویز | مرجع دانلود فیلم و سریال هر چی کی بخوای ارزانی alenarbuabe5 Log خرید باغ ویلا در تهراندشت مرجع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال