برید کنار میخوام سَرُ ببینم

زخمایِ روزِ آخر رو ببینم

جلو چشامُ نگیرید که میخوام

پارگی هایِ حنجرُ ببینم

"مَن الَّذی ایتَمنی "بابایی

دیگه تو آغوشِ منی بابایی

این همه جا رفتی دلت نیومد

به دخترت سر نزنی بابایی

لبای غرق خون با تو چه کرده چوب خیزرون

زده چه ضربه ای شکسته دندونِ تو از همون

حالا که اومدی کنار من بمون

جایِ طناب رو تنمِ بابایی

زخمیِ دور گردنم بابایی

محلۀ یهودیا شلوغ بود

کاشکی فقط میزدنم بابایی

میون نامسلمونا حَرم رفت

اِنقده اونجا داد زدن سرم رفت

کاشکی فقط میزدنم بابایی

یه دسته موهام با گُل سَرم رفت

شبی که گُم شدم ، صدا زدم نزن میام خودم

سوخت بابا چادری که خریدی برا تولدم

کبودِ چشمم از شبی که گم شدم

تو شام چی گذشت که  گریه می کرد هی می فرمود  : الشام الشام بابا شامیا خواستن غرورِ مارو بشکنن نانجیب گفت از بدترین محله ردشون کنید محلۀ یهودیا یه جوری دف میزدن ، پایکوبی میکردن همه بچه ها ترسیده بودن (به امام حسین اوج روضه همینه ) دامنِ عمه رو گرفت گفت عمه کاش عمو عباسم بود کاش علی اکبر بود عمه عمه اگه بابامُ ببینم میگم پاهام درد میکنه اگه بابامُ ببینم میگم از ناقه افتادم عمه اول گله گی زجر رو میکنم آخه نصف شب وقتی تو بیابون افتادم نگفت این بچه اس نگفت این دخترِ تا اومد جلو اول یه سیلی تو صورتم زد . بابا گوشم درد میکنه .

به جرم اینکه ندارم پدر زدن مرا

شبیه مادرِ در پشتِ در زدن مرا

خبر نداشتم این ها چقدر نامردند

خبر نداشتم و بی خبر زدند مرا

خدا كند كه عمویم ندیده باشد، چون

پدر درست همین دور و بر زدند مرا

پدر، وقت غذا تازیانه می آمد

نه ظهر و شام كه حتی سحر زدند مرا

سرم سلامت از این كوچه ها عبور نكرد

چقدر مثلِ تو ای همسفر زدند مرا

چه بینِ طشت، چه بر نیزه ها زدند تو را

چه در خرابه، چه در رهگذر زدند مرا

چه چشم زخم، چه زخمِ زبان، چه زخمِ سنان

اگر نظر كنی از هر نظر زدند مرا

فقط نه كعبِ نِیّ و تازیانه و سیلی

سپر نداشتم و با سپر زدند مرا

پدر من از سرِ حرفم نیامدم پائین

پدر پدر گفتم هر قَدر زدند مرا

مگر به یادِ كه افتاده اند دشمن ها

كه بینِ این همه زن بیشتر زدند مرا؟

زدند مادرتان را چهل نفر یكبار

ولی چهل منزل صد نفر زدند مرا

خوش اومدی تو از سفر بابا

تو رو خدا منو ببر

کجا یهو تو بی خبر بابا

گذاشتی رفتی .

دیگه تمومه گریه و زاری

تمومه این شبایِ بیداری

آخه نگفتی دختری داری

گذاشتی رفتی .

نذار بازم بهم جسارت شه

همین لباسِ پاره غارت شه

منو ببر که عمه راحت شه

بابا بابایی

هی میگفت عمه دلم برا بابام تنگ شده عاقبت اومدن جلو خرابه گفتن چرا سر صداس گفتن برید کنار کی بود باباشُ میخواست یه طشتی رو جلو بچه گذاشتن بچه ترسیده ناخنها شکسته

میگفت عمه من غذا نمیخوام آخه تقصیر نداره سری که توی تنورِ بویِ نون گرفته گفتن مگه باباتُ نمیخوای این روپوش کنار بزن تا روپوشُ کنار زد یه مرتبه بچه بغض کرد . عمه این بابای منه !!

بابا همیشه دخترت رو بغل میگرفتی ، حالا باید من بغلت کنم بابا ببخش دستام توان نداره آخه از رو ناقه افتادم شروع کرد موهای بابا رو با پنجه هاش شونه کردن نگاه به لب و دندون بابا کرد ارباب مقاتل میگه اینقدر با مشت به دهنش زد .‌.

دختری که از کربلا تا شام بهانۀ بابا رو گرفته یه وقت دیدن دیگه صداش نمیآد سر یه طرف این دختر یه طرف هر چی زینب سلام الله علیها  میگفت : رقیه !! بابات اومده .

مگه نمیگفتی دلم برای بابا تنگ شده همچین که دستشُ آورد بالا دید جون نداره دید دستهاش سرد شده گفت زن ها بیایید باباش اومد بردش .

خوش اومدی تو از سفر بابا

تو رو خدا منو ببر

کجا یهو تو بی خبر بابا

گذاشتی رفتی .

دیگه تمومه گریه و زاری

تمومه این شبایِ بیداری

آخه نگفتی دختری داری

گذاشتی رفتی .

نذار بازم بهم جسارت شه

همین لباسِ پاره غارت شه

منو ببر که عمه راحت شه

بابا بابایی

هی میگفت عمه دلم برا بابام تنگ شده عاقبت اومدن جلو خرابه گفتن چرا سر صداس گفتن برید کنار کی بود باباشُ میخواست یه طشتی رو جلو بچه گذاشتن بچه ترسیده ناخنها شکسته

میگفت عمه من غذا نمیخوام آخه تقصیر نداره سری که توی تنورِ بویِ نون گرفته گفتن مگه باباتُ نمیخوای این روپوش کنار بزن تا روپوشُ کنار زد یه مرتبه بچه بغض کرد . عمه این بابای منه !!

بابا همیشه دخترت رو بغل میگرفتی ، حالا باید من بغلت کنم بابا ببخش دستام توان نداره آخه از رو ناقه افتادم شروع کرد موهای بابا رو با پنجه هاش شونه کردن نگاه به لب و دندون بابا کرد ارباب مقاتل میگه اینقدر با مشت به دهنش زد .‌.

دختری که از کربلا تا شام بهانۀ بابا رو گرفته یه وقت دیدن دیگه صداش نمیآد سر یه طرف این دختر یه طرف هر چی زینب سلام الله علیها  میگفت : رقیه !! بابات اومده .

مگه نمیگفتی دلم برای بابا تنگ شده همچین که دستشُ آورد بالا دید جون نداره دید دستهاش سرد شده گفت زن ها بیایید باباش اومد بردش .

آئین مستان رو ,تو ,عمه ,یه ,زدند ,مرا ,زدند مرا ,گذاشتی رفتی ,یه طرف ,منو ببر ,میگفت عمه ,رقیه بابات اومده ,الله علیها  میگفت ,بابا همیشه دخترت ,ناخنها شکسته میگفتمنبع

متن روضه سالروز تخریب قبور انمه بقیع - غمِ فراقِ تو اصلا برام کم نگذاشت - حیدر خمسه

متن سینه زنی واحد سالروز تخریب قبور انمه بقیع - من بقیعم همون زمینِ پر ستاره - میثم مطیعی

متن روضه شهادت امام علی(ع) - امشب این خانه باز پُر شده از - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - علی تنها وسطِ یه جاده - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - خداحافظ ای تنهایی ها - محمود کریمی

متن سینه زنی زمینه شهادت امام علی (ع) - به علی دستامو ول نکن - جواد مقدم

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - حبل المتین .. علی - محمود کریمی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید انواع قطعات بلدوزر 155 صبرم سر اومد ادبی لیموشو شعرهای صلواتی کتاب فروشی Kaydenjqwbttz9 CaNt عکس فروش تجهیزات آبدرمانی ارزان سرا