السَّلامُ عَلَیْكَ یَا بَقیه اللّهِ فِی أَرْضِهِ

سلام آقا آجرک الله فرمود امام رضا از شب اول محرم که می‌شد بهم می‌ریخت دیگه کسی خنده به لب‌هایِ آقا نمی‌دید

چه می‌شود به سرایِ فقیر سر بزنی

سری به منتظرانت دم سحر بزنی

به قلبِ تو همه خیلی شرر زدیم آقا

نخواستی که به این قلب‌ها شرر بزنی

گفتی با همۀ بدی‌هات بیا اگه تو نیایی کی می‌آید برا جدم گریه کنه . تو این روزگاری که همه یادشون رفته ، شما بیایید برا جدم گریه کنید هی بگید حسین حسین آقاجان . آقاجان . (شب اولی ببین داد می‌زنیم ، گریه می‌کنیم که خودمانُ به آقا نشان بدیم.)

نشسته‌ایم به امیدِ آن زمانی که

مسیرِ رد شدنت را به این گذر بزنیم

چی می‌خوای بگی ؟

اگر رد میشوی از این محله

نگاهی بر گدایِ بی وفا کن

اما بعضی‌ها نمیگن بی‌وفا . بعضی‌ها میگن نگاهی بر گدایِ آشنا کن . آخه برا آقا آشناست هم صدایِ گریه‌ شون هم خودشون برا امام زمان آشناست همین که منُ راه دادی بهت مدیونم اما شب اول پر رو شدم، دیدم من رو راه دادی یه درخواست دیگه هم دارم خدا رو شکر زنده بودم محرمتُ دیدم . حالا یک خواهش دیگه ازت دارم شبِ اولی :

پس از آنکه گذشتی از گناهم

نصیبم یک سفر کرب و بلا کن

ای حسین ای حسین

خدا گواست که ممنونِ دست هایِ توایم

سرِ گناه که ما را تو هر قدر بزنی 

ز شوق دیدنِ رویت چه گریه ها کردیم

مگر قدم رویِ این دیدگانِ تر بزنی 

بیا آقا بیا آقا دوست دارم همه شب اول آقاشونُ صدا کنن . با یه اسمی می‌خوام آقا رو صدا کنید که ردخواه نداره یخ بزرگی می‌گفت هر وقت خواستید ائمه رو صدا بزنید به نام مادرشون بگید شما هم اینجوری امشب بگید .

گل نرگس بیا بیا

دوباره بویِ محرم دوباره بویِ عزا

زمان آن شده تا روضه روضه سر بزنی

امشب از این جلسه شروع کن اول یه سری به ما بزن خیلی وقته منتظرم یه سال انتظار کشیدم محرمت برسه خیلی‌ها مُردنُ محرمتُ ندیدن خیلی‌ها زیر خروارها خاکن بخدا اگه الان صداشونو می‌شنیدی داد  می‌زدن می‌گفتن بگین حسین ما دیگه نمی‌تونیم بگیم حسین . پنبه تو دهنمون گذاشتن دیگه نمی‌تونیم بگیم حسین . دستامونُ تو کفن بستن دیگه نمیتونیم براش سینه بزنیم . آی  حسین

قربون این اشکت برم، اشکِ شب اول رفقا یه چیز دیگه است، خیلی ارزش داره، آخه مهمون دوجا عزیزِ ، وقتی وارد مهمونی میشه ، میزبان می‌آید درُ به روش باز می‌کنه ، چی میخای؟ بیا تو . امشب کی درُ برا ما باز کرده

آئین مستان حسین ,آقا ,تو ,اول ,شب ,بیا ,شب اول ,سر بزنی ,بیا آقا ,سری به ,فقیر سرمنبع

متن روضه سالروز تخریب قبور انمه بقیع - غمِ فراقِ تو اصلا برام کم نگذاشت - حیدر خمسه

متن سینه زنی واحد سالروز تخریب قبور انمه بقیع - من بقیعم همون زمینِ پر ستاره - میثم مطیعی

متن روضه شهادت امام علی(ع) - امشب این خانه باز پُر شده از - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - علی تنها وسطِ یه جاده - محمود کریمی

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - خداحافظ ای تنهایی ها - محمود کریمی

متن سینه زنی زمینه شهادت امام علی (ع) - به علی دستامو ول نکن - جواد مقدم

متن سینه زنی شور شهادت امام علی (ع) - حبل المتین .. علی - محمود کریمی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آموزش نگهداری از گربه مدیر پیامک معرفی کالا فروشگاهی بهترین سایت قطعات لودر ولوو مهر مدیا تفریحات سالم طراحان وب مستند باز بازسازی